نسخه الکترونیک ترجمه‌ انگلیسی کتاب «احمد احمد» منتشر شد

 ترجمه‌ انگلیسی کتاب «احمد احمد» توسط محمد کریمی صورت گرفته که حالا نسخه الکترونیک آن در کتابخوان سوره مهر به آدرس قابل دریافت است.
احمد احمد از مبارزان در دوره پهلوی دوم است. به دلیل نوع مبارزاتش با گروه‌های مبارز بسیاری همکاری و فعالیت داشته و به سبب آن چندین بار دستگیر، شکنجه و زندانی شده است.
وی در آخرین برخورد با مأموران ساواک از ناحیه پا تیر خورد و مصدوم و معلول شد.
“خاطرات احمد احمد” در ۹ بخش و با موضوعاتی مانند؛ دوران کودکی و اوضاع خانوادگی، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، آشنایی با اندیشه حضرت امام خمینی(ره)، عضویت در انجمن ضدبهائیت، فعالیت در حزب ملل اسلامی، دوران دستگیری و زندان قزل قلعه و شکنجه های مرگبار، ازدواج و دستگیری مجدد، ارتباط با شهید اندرزگو و درگیری با ساواک، دوران انقلاب و تظاهرات مردمی و آزادی، جنگ تحمیلی و حضور در جبهه نوشته و تنظیم شده است.
در پایان کتاب اسناد و عکس های قابل توجهی از احمد احمد و بازتاب چاپ‌های گذشته کتاب او در میان خوانندگان آورده شده است.
ین کتاب علاوه بر این که بارها تجدید چاپ شده، از سوی ناشر به صورت نسخه موبایلی هم ارائه شده است. اپلیکیشن اختصاصی این کتاب برای سیستم عامل اندروید تولید و از سوی انتشارات سوره مهر عرضه شده است. سیستم یاد شده قابلیت نصب و بهره‌برداری روی گوشی‌ها و تبلت‌هایی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند را داراست. این اپلیکیشن که با بهره‌گیری از تمام امکانات چند رسانه‌ای محتوای دیجیتال تهیه شده، حاوی عکس‌ها، کلیپ‌های ویدنویی و متن کامل کتاب است.
گفتنی است چاپ هجدهم کتاب«خاطرات احمد احمد» به کوشش محسن کاظمی، در ۵۷۶ صفحه توسط انتشارات سوره مهر چاپ و منتشر شده است.
برای خرید کتاب الکترونیک اینجا کلیک کنید.

Related posts

پاسختان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *