دانشگاه پیام‌نور زاهدان میزبان دو شهید گمنام دفاع مقدس

به گزارش ستاد خبری کنگره ملی شهدای دانشجو ؛دکتر عباس اویسی گفت: تمام مقدمات و ھماھنگی‌ھای لازم برای میزبانی دو شھید گمنام در دانشگاه پیام‌نور مرکز زاهدان انجام شده و زمان تشییع نیز همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، اول اسفند ۹۶ ساعت ۸ صبح خواهد بود.

رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان افزود: با پیگیری‌ها و رایزنی‌های زیاد و همکاری نمایندگی دفتر نهاد رهبری، مسولین فرهنگی و بسیج دانشجویی از چند ماه گذشته بالاخره این افتخار عظیم نصیب دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گردید تا میزبان دو شهید عظیم شان دفاع مقدس باشد.

اویسی با اشاره به نقش حضور شهدا در دانشگاه‌ها اظهار کرد: حضور شهدا ازنظر معنوی باعث برکت بیشتر در دانشگاه می شود و دانشجویان نیز بیشتر با شهدا انس می‌گیرند.

وی از احساس ارادت خود نسبت به شهدا گفت و ادامه داد: از شهدا التماس دعا داریم و از آنها می خواهیم به ما کمک کنند تا ما نیز مانند آنان به رهبر خود لبیک بگوییم و او را تنها نگذاریم.

اویسی در پایان گفت: به خاطرهمه فداکاری‌ها ومهربانی‌های شهدا از آنان ممنونیم و اگر شهدا نبودند ما امروز اینقدر آرامش و امنیت در کشور نداشتیم، امیدوارم شهدا از همه ما راضی باشند.

Related posts

پاسختان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *